Rapid Transformational Therapy

(RTT)

Kaip vyksta terapija

Darbas kartu susideda iš kelių žingsnių:

1

Pirminė konsultacija

Šios 30 min. trukmės konsultacijos metu pasikalbėsime apie problemą, kurią nori išspręsti, aptarsime Tavo lūkesčius, atsakysiu į visus kylančius klausimus, kad sesijos metu galėtum jaustis saugiai ir ramiai. Tuomet surasime tinkamą datą ir laiką hipnoterapijos sesijai.

2

Hipnoterapijos sesija

RTT sesija vidutiniškai trunka apie 2 valandas. Sesijos metu palydėsiu Tave į malonią atsipalaidavimo būseną, kuri gali priminti meditaciją. Ši būsena mums leis atrasti atsakymą, kada, kur ir kodėl susiformavo problema, kurią nori išspręsti. Visos sesijos metu kontrolė išliks Tavo rankose, galėsi sakyti tik tai, ką nori, o jei dėl kažkokių priežasčių norėtum sesiją užbaigti - tai taip pat galėsi padaryti bet kuriuo metu.

3

Asmeninis įrašas

Po RTT sesijos sukursiu Tau individualų audio įrašą, kuris bus paremtas per sesiją atrasta informacija. Šio įrašo klausymui skirsime maždaug mėnesį, po kurio galėsime įvertinti, ar įvykę pokyčiai tenkina, ar reikėtų keliauti dar giliau.

Apie RTT ir šios terapijos kūrėją

Rapid Transformational Therapy arba spartaus pokyčio terapija - tai daugybę tarptautinių apdovanojimų pelnęs terapinis metodas, kurio autorė - visame pasaulyje garsi Jungtinės Karalystės terapeutė Marisa Peer. Šis metodas sujungia veiksmingiausius hipnozės, psichoterapijos, kognityvinės elgesio terapijos, NLP, neuromokslo elementus.

RTT terapijos tikslas - atrasti problemos priežastį ir ją išrauti su šaknimis, taip sukuriant ilgalaikius, išliekančius pokyčius.

„Iš pradžių mes formuojame savo įsitikinimus, o po to mūsų įsitikinimai ima formuoti mus.“ - Marisa Peer

RTT mokykla - tai akredituota mokymo įstaiga, kurios programą pripažįsta pasaulinės organizacijos:

General Hypnotherapy Register (GHR) International Association of Counsellors and Therapists (IACT) International Institute for Complementary Therapists (IICT) International Hypnosis Federation (IHF) Accredited Counsellors, Coaches, Psychotherapists and Hypnotherapists (ACCPH) Australian Society of Clinical Hypnotherapists (ASCH) – RTT® Live In-Person only, New Zealand Association of Professional Hypnotherapists (NZAPH), International Coaches Register (ICR), International Hypnosis Association (IHA), Dutch Association of Hypnotherapists (Nederlandse Beroepsvereniging van Hypnotherapeuten).

Daugiau nei 30 metų padėdama savo klientams, tarp jų Holivudo įžymybėms, vadovams, karališkosios šeimos nariams ir sporto žvaigždėms, Marisa Peer sukūrė daugybę apdovanojimų pelniusią spartaus pokyčio terapiją (RTT®), kad šie metodai taptų prieinami kiekvienam.

Marisa Peer - tarptautinį pripažinimą pelniusi terapeutė, bestselerių autorė ir lektorė

Marisa Peer - Rapid Transformational Therapy metodo autorė
Marisa Peer - Rapid Transformational Therapy metodo autorė

Marisos indėlį į terapijos sritį pripažino ir įvertino Karališkoji medicinos mokykla Niujorke ir Londone, o Nacionalinės Jungtinės Karalystės psichoterapeutų taryba skyrė stipendiją už transformuojantį požiūrį į terapijos mokymą.

Dabar Marisa Peer savo laiką skiria Rapid Transformational Therapy specialistų parengimui ir ugdymui, kad šios terapijos teikiama nauda taptų prieinama visame pasaulyje. 

Hipnoterapija gali padėti jei:

 • Nuolat lygini save su kitais, jautiesi nepakankamai geras(-a), svarbus(-i), gražus(-i) ir tiesiog atrodo, jog su Tavimi kažkas ne taip;

 • Niekaip negali imtis svarbių darbų, atidėlioji, bėgi nuo užduočių, nuolat meti neužbaigtus darbus;

 • Jauti vienišumą, liūdesį, jautiesi kitoks(-ia) nei visi kiti;

 • Patiri nemigą, miego sutrikimus;

 • Patiri fizinius negalavimus, kuriems gydytojai neranda jokių priežasčių;

 • Esi nedrąsus(-i), jauti nerimą kai susipažįsti su naujais žmonėmis;

 • Niekaip negali atsispirti cigaretėms, saldumynams, greitam maistui ir jauti, kad maistas kontroliuoja Tave, o ne priešingai;

 • Turi idėjų, norėtum realizuoti save, bet vis nesiryžti ir pergyveni dėl to, ką pagalvos kiti;

 • Tavo gyvenimą valdo baimės - nuo vorų iki vienatvės;

 • Tiki, kad sėkmė aplanko visus išskyrus Tave;

 • Nori pasiekti geresnių rezultatų profesinėje srityje, sporte, kūryboje.

Hipnoterapija ir mokslas

Hipnoterapija - tai mokslu pagrįsta ir visame pasaulyje pripažįstama terapijos rūšis, galinti padėti pagerinti gyvenimo kokybę ir pagerinti savijautą. Štai keletas mokslinių tyrimų (anglų kalba), atskleidžiančių hipnoterapijos naudą:

Užsiregistruok nemokamai konsultacijai dabar