Malonu susipažinti!

APIE MANE

Nuo pat mokyklos suolo mane labiausiai žavėjo žmogus, jo elgesys, o tyrinėti kaip veikia žmogaus protas atrodė pats įdomiausias dalykas žemėje. 

Atėjus laikui pastrinkti karjerą, nužygiavau lengvesniu keliu ir tapau komunikacijos specialiste. Dirbau įvairiose įmonėse, padėjau joms uždirbti didesnius pelnus, pasakojau pagražintas istorijas ir jaučiau, kad savo laiką švaistau veltui. Kiekvienais metais nepasitenkinimo ir beprasmybės jausmas vis didėjo.

Tikiu, kad kiekvienam iš mūsų kuriuo nors gyvenimo etapu yra reikalinga pagalba. Mokykloje mūsų nemoko, kaip tvarkytis su savo emocijomis, kaip išgyventi nesėkmes, praradimus, skyrybas, kaip iš tiesų mylėti save, kaip išgirsti savo vidinį balsą, kaip elgtis išgyvenant vidinę sumaištį. 

Kaip ir daugelis kitų, įvairiais gyvenimo laikotarpiais atsakymų ieškojau ne vieno psichoterapeuto kabinete (bandžiau skirtingas kryptis, nuo KET iki egzistencinės psichoterapijos), tačiau jaučiau, kad jų rasti man nepavyksta. Elgesio terapija skatino koncentruotis į strategijas ir sprendimus, bet problemos nuo to nesumažėjo. Nerimui slopinti gavau dėžutę vaistų, tačiau nepajėgiau rasti tvarių, ilgalaikių sprendimų. Mano smalsumas mane vedė įvairiais keliais: meditacija, sąmoningumas, joga, emocijų paleidimai, netgi reiki, mokiausi EFT ir TFT, kol galiausiai susipažinau su hipnoterapija ir tapau Marisos Peer mokine.

Mokydamasi RTT metodo, apimančio hipnozės, kognityvinės elgesio terapijos, NLP ir psichoterapijos elementus, supratau, kad atradau trūkstamą dalį - iki šiol visi mano bandymai buvo spręsti problemas ne ten, kur jos iš tikrųjų yra. Darbas su pasąmone yra esminis elementas, kurį dažnai praleidžiame siekdami geresnės savijautos.

Dovilė Martin - klinikinė hipnoterapeutė, RTT specialistė, IACT narė
Dovilė Martin - klinikinė hipnoterapeutė, RTT specialistė, IACT narė

Esu klinikinė hipnoterapeutė

Dovilė Martin Paul McKenna Hipnoterapijos kurso diplomas
Dovilė Martin Paul McKenna Hipnoterapijos kurso diplomas
Dovilė Martin klinikinės hipnoterapeutės diplomas
Dovilė Martin klinikinės hipnoterapeutės diplomas
Dovilė Martin Spartaus transformacinio koučingo diplomas
Dovilė Martin Spartaus transformacinio koučingo diplomas

Taip pat tarptautinės konsultantų ir terapeutų asociacijos narė

International association of complementary therapists
International association of complementary therapists

Mano istorija

Dovilė Martin RTT diplomas
Dovilė Martin RTT diplomas
International institute for complementary therapists logo
International institute for complementary therapists logo

Geriausi rezultatai pasiekiami kai apimama viskas - tiek sąmonė, tiek pasąmonė, todėl nėriau gilyn į hipnoterapiją, o ją papildžiau transformaciniu koučingu, padedančiu integruoti pokyčius į realų gyvenimą.

Žymią Jungtinės Karalystės terapeutę ir RTT metodo kūrėją Marisą Peer atradau atsitiktinai, bet tikiu likimu, kad taip ir turėjo nutikti. Žvelgiant atgal, tai yra vienas svarbiausių žingsnių mano gyvenime, nes jis atvėrė visiškai kitokias galimybes, leido sutikti tinkamus žmones, stipriai paaugti pačiai ir išmokti kurti realų pokytį. 

Marisos Peer terapija buvo pirmasis žingsnis, kuris mane supažindino su hipnoze, o ją aš įsimylėjau iki ausų. Supratau, kad man reikia dar, gerokai daugiau, noriu suprasti giliau, išmokti daugiau. Po beveik 500 valandų RTT ir RTC mokymų Rapid Transformational Therapy School ir 70+ valandų praktikos, nėriau gilyn į hipnoterapijos mokslus. Taip tapau klinikine hipnoterapeute ir žinių gilinimas tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi (taip pat - viena iš maloniausių!). 

Atrodo, kad žengus pirmąjį žingsnį, kiti ėmė dėliotis savaime. 

Ne tik žinojau, bet ir jaučiau, kad mano tikslas - kurti vertę atnešant tikrą naudą žmonėms. Ne įtikinant juos pirkti tai, ko iš tiesų nereikia, o padedant atrasti atsakymus, kurie slypi viduje. Tikiu, kad niekas negali nurodyti kaip gyventi, ką daryti, visi reikalingi atsakymai jau slypi pačiame žmoguje. Tiesiog kartais sunku juos atrasti.

Kiekvienas žmogus yra kitoks. Kiekvienam iš jų reikia individualaus sprendimo, asmeninės strategijos. Nėra vieno metodo, kuris suveiktų visiems be išimties. Savo žinias ir kompetencijas pildžiau ir tęsiu pildyti, kad galėčiau ne bandyti pritaikyti žmogų prie vienos technikos, o kiekvienam pas mane atėjusiam surasti unikalų ir patį tinkamiausią sprendimą. 

Dovilė Martin - klinikinė hipnoterapeutė, RTT specialistė, IACT narė
Dovilė Martin - klinikinė hipnoterapeutė, RTT specialistė, IACT narė

Tęsiant mokslus, mokiausi pas kitus garsius, talentingus ir puikiai šią sritį išmanančius hipnoterapeutus - Mike Mandel, Ali Campbell, Paul McKenna, Scott Jansen - mokantis jų paslapčių, dalyvaujant konferencijose, seminaruose, dirbtuvėse ir su kiekvienu iš jų mano aistra tik didėjo. Nuolatinis mokymasis vyksta iki šiol, nes esu tikra, kad tai nėra baigtinis procesas.

Šiandien tikiu, kad atradau savo kelią. Kiekvieną kartą, kai pamatau tikrą, stiprų, reikšmingą pokytį savo klientų gyvenime, jaučiuosi tarsi metus strėlytę būčiau pataikiusi į dešimtuką.

Jauti, jog atėjo metas pokyčiams?

Jei nori išbandyti hipnoterapiją ir patirti jos teikiamą naudą, kviečiu dabar pat užsireigstruoti nemokamam skambučiui. Tai bus puiki proga susipažinti, pasikalbėti ir suprasti, ar hipnoterapija gali padėti pasiekti norimus pokyčius.